KONST / Litografier / Färglitografi 8146423
nr 814 6423
Färglitografi
Signerad, 7/360, Storskär, motivets mått: 40x58
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:53:41
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr